Tokio 2020: Jak będzie wyglądała przyszłość Anity Włodarczyk?

Inne
Tokio 2020: Jak będzie wyglądała przyszłość Anity Włodarczyk?
fot. PAP
Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk znów nie miała sobie równych w rzucie młotem, zdobywając złoto olimpijskie w Tokio. Za kilka dni będzie obchodzić 36. urodziny. Jak będzie wyglądała jej przyszłość? - To jej decyzja, ale mam nadzieję, że w naszym klubie zakończy karierę. Jeśli będzie chciała wystartować w igrzyskach w Paryżu i zdobyłaby tam czwarty złoty medal, to byłoby to coś nieprawdopodobnego - powiedział dyrektor AZS AWF Katowice Krzysztof Nowak.

Mistrzyni olimpijska wzmocniła katowicki klub ponad rok temu, kiedy podpisała kontrakt wizerunkowy z województwem śląskim i stała się twarzą Stadionu Śląskiego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Naval zdradził, czyj medal ucieszył go najbardziej

 

Kontrakt został podpisany na rok, a kiedy igrzyska zostały przesunięte, aneksowany na kolejny rok. - Anita pokazała, że jest wielkim sportowcem, bo przecież bardzo długo leczyła kolano. Jest jednym z tych uczestników igrzysk, którzy skorzystali na fakcie ich przesunięcia. Mogła doprowadzić się w tym czasie do pełniej sprawności, wyleczyć. Na mistrzostwach Polski w Poznaniu zajęła drugie miejsce, za Malwiną Kopron. Z jednej strony cieszyliśmy się, że wróciła, z drugiej odległości nie były jeszcze imponujące. Można było zastanawiać się, czy zdąży z formą. Zdążyła - cieszy się Krzysztof Nowak, dyrektor katowickiej AWF.

 

Całość tekstu znajdziesz tu! Kliknij!

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Interia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie