Tokio 2020: Justyna Iskrzycka trzecia, Marta Walczykiewicz piąta w finale B na 500 m

Inne
Tokio 2020: Justyna Iskrzycka trzecia, Marta Walczykiewicz piąta w finale B na 500 m
fot. PAP
Marta Walczykiewicz

Justyna Iskrzycka zajęła trzecie miejsce, a Marta Walczykiewicz - piąte w finale B K1 500 m kajakarskich regat olimpijskich w Tokio. Wyścig wygrała Nowozelandka Caitlin Regal.

Obu Polkom nie udało się wcześniej awansować do finału A. Iskrzycka (AZS AWF Katowice) ostatecznie została sklasyfikowana na 11. pozycji, a Walczykiewicz (KTW Kalisz) na 13.

 

Walczykiewicz, wicemistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro, we wtorek zajęła czwartą lokatę w finale K1 200 m. Iskrzycka z kolei wystąpi jeszcze w czwórce, eliminacje zaplanowano na piątek.

 

Po raz pierwszy na igrzyskach w kajakowych jedynkach i dwójkach oraz kanadyjkowych jedynkach federacje mogą wystawić po dwie osady.


Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

psl, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie