Tokio 2020. Piłka nożna kobiet: Australia - USA. Relacja i wynik na żywo

Inne

W meczu o brązowy medal turnieju piłki nożnej kobiet reprezentacja Australii będzie walczyła z zespołem USA. Będzie to ich drugie spotkanie w Tokio, wcześniej rozgrywały mecz w fazie grupowej. Relacja na żywo z meczu Australia - USA na Polsatsport.pl!

Amerykanki turniej olimpijski rozpoczęły od porażki 0:3 z reprezentacją Szwecji. Następnie rozgromiły 6:1 Nową Zelandię. W ostatnim spotkaniu fazy grupowej drużyna USA mierzyła się Australijkami, czyli z rywalkami o brązowy medal w tegorocznym turnieju olimpijskim. Wówczas ich pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Amerykanki w ćwierćfinale pokonały Holenderki po rzutach karnych, a w półfinale musiały uznać wyższość kanadyjskiego zespołu i przegrały 0:1.

 

Zobacz także: Finalistki turnieju piłki nożnej poprosiły o zmianę godziny meczu

 

Reprezentantki Australii miały podobną drogę do meczu o 3. miejsce, jak ich rywalki. W grupie G zanotowały zwycięstwo z Nową Zelandią 2:1, porażkę ze Szwecją 2:4 oraz remis z USA 0:0. W fazie pucharowej po dogrywce wygrały z Wielką Brytanią 4:3. W spotkaniu półfinałowym ponownie poniosły porażkę z finalistkami tegorocznego turnieju olimpijskiego, czyli Szwedkami 0:1.

 

Tym razem spotkanie pomiędzy Australią, a USA nie będzie mogło się zakończyć remisem. Która drużyna okaże się lepsza?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Australia - USA od 10:00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie czwartku na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio o 20:00 w Polsacie Sport Extra. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym, co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

 

 

R.S, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie