Tokio 2020. Siatkówka: Brazylia - Rosja. Relacja i wynik na żywo

Inne

Brazylia i Rosja, występująca jako Rosyjski Komitet Olimpijski, zagrają w półfinale turnieju olimpijskiego siatkarzy w Tokio. Obie reprezentacje triumfowały na tej imprezie w ostatnich dwóch edycjach. Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Rosja od godz. 6:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne siatkarskie emocje na igrzyskach olimpijskich w Tokio! Tym razem w półfinale turnieju siatkarzy zmierzą się Brazylia i Rosyjski Komitet Olimpijski. Obie reprezentacje są pretendentami do zdobycia złotego medalu, ale tym razem tylko jedna będzie mogła zagrać w wielkim finale.


ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek z medalami!


Obie kadry walczyły ze sobą w grupie B. Rosjanie zajęli pierwsze miejsce przegrywając jedynie z Francją (1:3) w drugiej kolejce. Brazylia zakończyła grupowe zmagania jako druga ulegając właśnie drużynie Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego (0:3). Rosjanie całkowicie zdominowali swoich rywali, ale wciąż możemy spodziewać się niezwykle zaciętego meczu.


Kto zwycięży w meczu Brazylia - Rosja? Która reprezentacja znajdzie się w wielkim finale turnieju olimpijskiego w Tokio? Przekonamy się już w czwartkowy poranek.


Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Rosja od godz. 6:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie