Tokio 2020. Piłka nożna kobiet: Szwecja - Kanada. Relacja i wynik na żywo

Inne

W meczu o złoty medal olimpijski w turnieju piłkarskim kobiet zmierzą się reprezentacje Szwecji i Kanady. Podopieczne Petera Gerhardssona do tej pory wygrywały swoje wszystkie spotkania. Relacja na żywo z meczu Szwecja - Kanada na Polsatsport.pl!

Szwedki od początku turnieju radzą sobie znakomicie. Żaden zespół w drodze do finału nie był im w stanie zagrozić. W swoim pierwszym meczu grupowym rozbiły Stany Zjednoczone 3:0, następnie wygrały z Australią 4:2 i Nową Zelandią 2:0. W ćwierćfinale pokonały Japonię 3:1, natomiast w półfinale ponownie zwyciężyły z Australią 1:0.

 

Zobacz także: Finalistki turnieju piłki nożnej poprosiły o zmianę godziny meczu

 

Reprezentacja Kanady zajęła drugie miejsce w grupie E. Finalistki tegorocznego turnieju olimpijskiego zremisowały z Japonią i Wielką Brytanią 1:1 oraz wygrały z Chile 2:1. W fazie pucharowej po rzutach karnych ograły Brazylię, podczas gdy w półfinale pokonały USA 1:0. Czy będą w stanie przeciwstawić się reprezentacji Szwecji?

 

Oba zespoły ostatni raz grały ze sobą w 2019 roku. Wówczas lepsze okazały się Szwedki.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Szwecja - Kanada od godziny 4.00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

 

 

R.S, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie