Studio Tokio w sobotę - 07.08

graf. Polsat Sport

W sobotnim programie Studio Tokio głównymi tematami rozmów będą brąz polskich kajakarek K4 500 m, występy lekkoatletów oraz finały koszykówki, siatkówki, piłki nożnej oraz piłki ręcznej. Paulina Chylewska będzie gościć w studiu Adama Kszczota, Andrzeja Wronę, Andrzeja Persona oraz Adama Romańskiego. Transmisja programu Studio Tokio od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Sobota przyniosła reprezentacji Polski kolejne sukcesy. Nad ranem cieszyliśmy się z brązowego medalu kajakarek. Wywalczyła go ekipa w składzie: Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska. Polki stanęły na najniższym stopniu podium w konkurencji K4 500 m. To pierwszy w historii kobiecego kajakarstwa medal wywalczony w czwórce. Naja i Puławska po raz drugi stanęły na podium w Tokio. We wtorek wywalczyły srebrny medal w dwójce na 500 m. W programie spróbujemy połączyć się z naszymi brązowymi medalistkami.

Sobota to dzień, w którym liczymy na popis polskich sztafet 4x400. Szanse na medal mają zarówno panie, jak i panowie. Przypomnijmy, że sztafeta mieszana na tym dystansie w składzie Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic i Kajetan Duszyński wywalczyła dokładnie tydzień temu złoto, a do tego poprawiła rekord olimpijski oraz Europy.

Jeśli chodzi o zmagania lekkoatletyczne, to w sobotę zobaczymy jeszcze m.in. Kamilę Lićwinko w finale skoku wzwyż czy też Michała Rozmysa w biegu na 1500 m. W trakcie biegu półfinałowego Polak zgubił but, ale ukończył wyścig. Szybko zgłoszono protest, który został rozpatrzony pozytywnie. Dzięki temu polski lekkoatleta wystartuje w finale.

W sobotę poznamy także mistrzów olimpijskich w siatkówce, piłce nożnej oraz piłce ręcznej. Turniej koszykarzy wygrała reprezentacja Stanów Zjednoczonych.

Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą w sobotę Adam Kszczot, Andrzej Wrona, Andrzej Person oraz Adam Romański.

Transmisja programu Studio Tokio od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.