Fortuna 1 Liga. ŁKS Łódź - Skra Częstochowa. Relacja i wynik na żywo

W ostatnim niedzielnym meczu Fortuna 1. Ligi ŁKS Łódź zmierzy się ze Skrą Częstochowa. Podopieczni Kibu Vicuni zaczęli sezon od remisu w Tychach, natomiast beniaminek przegrał na inaugurację z Koroną Kielce. Relacja na żywo z meczu ŁKS Łódź - Skra Częstochowa od godz. 18:00 na Polsatsport.pl!

Na inaugurację sezonu łodzianie zremisowali 1:1 z GKS-em Tychy. Prowadzenie ŁKS-owi dał Antonio Dominguez w 52. minucie, ale w końcówce wyrównał Krzysztof Wołkowicz. Nie licząc meczów barażowych, ŁKS przegrał tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań. Tym samym zespół Kibu Vicuni będzie faworytem w starciu ze Skrą.

Beniaminek z Częstochowy nie ma łatwego początku sezonu, gdyż kolejne mecze rozgrywa na wyjeździe. Z pierwszej wyprawy do Kielc nie udało się przywieźć choćby punktu. Na inaugurację Fortuna 1. Ligi Skra przegrała z Koroną 0:2. Jak się okazało, cztery celne strzały na bramkę rywali to było zbyt mało, aby trafić premierowo do siatki. W niedziele pierwszych goli i punktów częstochowianie poszukają na stadionie przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

- Szkoda, że nie udało się zdobyć bramki kontaktowej, bo stwarzaliśmy sytuacje i prowadziliśmy grę w drugiej połowie – skomentował po spotkaniu w Kielcach Mikołaj Kwietniewski.

ŁKS zagra ze Skrą pierwszy raz w historii.

Relacja i wynik na żywo z meczu ŁKS Łódź - Skra Częstochowa od 18:00 na Polsatsport.pl.

Wszystkie mecze Fortuna 1. ligi na żywo w IPLA.tv.