Tokio 2020. Siatkówka kobiet: Korea Południowa - Serbia. Relacja i wynik na żywo

Inne

W meczu o trzecie miejsce w turnieju siatkarek na igrzyskach olimpijskich Korea Południowa zmierzy się z Serbią. Będzie to drugie starcie tych zespołów na imprezie w Tokio. W pierwszym meczu lepsze były siatkarki z Europy. Relacja i wynik na żywo meczu Korea Południowa - Serbia na Polsatsport.pl.

Siatkarki z Korei Południowej zajęły trzecie miejsce w fazie grupowej, zaraz za Serbią i Brazylią. W ćwierćfinale mierzyły się z Turcją. Po wyrównanym meczu, o którego wyniku musiał zadecydować tie-break, Koreanki przeszły do następnej rundy turnieju.

 

ZOBACZ TAKŻE: Francuzki z brązowymi medalami w turnieju koszykówki

 

Na przeciwko nich stanęły Brazylijki, które okazały się o wiele lepsze. Zawodniczki z Ameryki Południowej nie dały rywalkom wygrać ani jednego seta. W ten sposób Korea Południowa znalazła się w rywalizacji o brązowy medal igrzysk olimpijskich. 

 

O najniższe miejsce na podium powalczą również Serbki. W grupie przegrały zaledwie jeden mecz - z ekipą "Canarinhos". Udało im się nawet pokonać Koreanki, z którymi teraz będą rywalizować o brąz. W ćwierćfinale spotkały się z Włoszkami. Mecz zakończył się zwycięstwem siatkarek z Bałkanów 3:0. Przeszkodą nie od przeskoczenia okazał się zespół Stanów Zjednoczonych. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Korea Południowa - Serbia na Polsatsport.pl. Początek od godziny 2:00.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie