Tour de Pologne 2021: Chełm - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa

Inne
Tour de Pologne 2021: Chełm - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa
fot. PAP
Pierwszy etap Tour de Pologne zakończy się w Chełmie

W poniedziałek odbędzie się pierwszy etap Tour de Pologne 2021. Meta znajduje się w Chełmie. Kierowcy muszą przygotować się więc na utrudnienia. Sprawdźcie, jak wyglądają utrudnienia w Chełmie i mapa mety pierwszego etapu Tour de Pologne 2021.

Meta pierwszego etapu Tour de Pologne znajduje się na Placu Łuczkowskiego w Chełmie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa kolarzom biorącym udział w rywalizacji, niektóre ulice zostaną zablokowane. Na czas przejazdu uczestników wyścigu w mieście wystąpią utrudnienia w ruchu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Kwiatkowski i Michał Gołaś wystartują w Tour de Pologne

 

Miejsca, w których ruch będzie utrudniony to: ul. Zawadówka, rondo im. R. Dmowskiego, ul. Rejowiecka, wiadukt na alei Armii Krajowej, rondo im. Jana Pawła II, ul. Lubelska, Pl. Łuczkowskiego, ul. Hrubieszowska, rondo im. H. Lewczuka ps. „Młot”, Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, rondo im. Marii i Lecha Kaczyńskich, ul. Żwirki i Wigury, rondo przy Chełmskim Domu Kultury, ul. Stephensona, Pl. Niepodległości, Al. 1 Pułku Szwoleżerów, ul. dr Jadwigi Młodowskiej, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Adama Mickiewicza, ul. Obłońska, ul. Zielna, Al. Armii Krajowej.

 

Problemy w przejeździe przez centrum miasta zaczną się jeszcze przed rozpoczęciem wyścigu. Na ulicach pojawią się zakazy zatrzymywania się pojazdów.

 

Dekoracja zwycięzców odbędzie się na Placu Łuczkowskiego, gdzie zostanie rozstawiona specjalna scena.

 

 

W trakcie 78. edycji Tour de Pologne kolarze będą rywalizować podczas siedmiu etapów, odwiedzając m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zabrze oraz Kraków. Transmisja Tour de Pologne 2021 w Polsacie Sport.

 

Szeroko o wydarzeniach na trasie Tour de Pologne oraz wokół wyścigu informować będzie portal Polsatsport.pl.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: GROM: Tworzymy historię cz. 5

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie