Fortuna 1 Liga: Korona Kielce – Puszcza Niepołomice. Relacja i wynik na żywo

W spotkaniu kończącym zmagania w 2. kolejce Fortuna 1 Ligi Korona zmierzy się z Puszczą. Obie drużyny odniosły zwycięstwa na inaugurację sezonu. Relacja na żywo z meczu Korona Kielce – Puszcza Niepołomice na Polsatsport.pl.

W swym pierwszym meczu obecnego sezonu Korona Kielce pokonała Skrę Częstochowa 2:0. Bramki dla ekipy trenera Dominika Nowaka zdobyli w końcówce pierwszej połowy Marcin Szpakowski i Jakub Łukowski.

Pierwsza kolejka przyniosła również zwycięstwo ekipie Puszczy Niepołomice, która ograła 2:0 GKS 1962 Jastrzębie w wyjazdowym starciu. Pierwsza bramka to efekt samobójczego trafienia rywali, a wynik ustalił w 82. minucie Piotr Mroziński.

W poprzednim sezonie Fortuna 1 Ligi Puszcza zremisowała u siebie z Koroną 0:0, a w Kielcach 1:0 wygrali gospodarze.

Relacja na żywo z meczu Korona Kielce – Puszcza Niepołomice w poniedziałek od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.