Magazyn Fortuna 1 Ligi: Transmisja TV i stream online - 09.08

Piłka nożna
Magazyn Fortuna 1 Ligi: Transmisja TV i stream online - 09.08
fot. Cyfrasport
Chrobry pokonał niespodziewanie Arkę.

Wielkich emocje i pięknych bramek dostarczyli w weekend piłkarze na boiskach Fortuna 1 Ligi. Czas zatem na podsumowanie wszystkiego co wydarzyło się podczas 2. kolejki zmagań. W każdym meczu padły gole, a najwięcej powodów do radości mają w Opolu i Głogowie. Tamtejsze drużyny pewnie pokonały wyżej notowanych przeciwników. Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W drugiej kolejce Fortuna 1 Ligi zespoły były bezkompromisowe i wszystkie mecze zostały rozstrzygnięte. Porównywalnie rozłożyły się zwycięstwa gospodarzy i gości. Padło kilka fantastycznych goli, a każdy mecz dostarczył fanom wielu emocji. Wszystkie trafienia będzie można zobaczyć w poniedziałkowym wydaniu Magazynu Fortuna 1. Ligi.

 

Zobacz także: Trener oszalał! Radości nie było końca

 

Do największej niespodzianki doszło w sobotę w Gdyni, gdzie Arka przegrała z Chrobrym Głogów 0:2. Dla ekipy Ivana Djurdjevicia, która z kompletem zwycięstw zajmuje trzecie miejsce, bramki zdobyli Mateusz Bochnak oraz Oliver Praznovsky.

 

Kolejny słaby mecz zagrał spadkowicz z PKO BP Ekstraklasy. Podbeskidzie uległo na własnym boisku Odrze Opole aż 0:3. Z kolei powody do radości mogą mieć fani z Łodzi, bowiem swoje mecze wygrali zarówno zawodnicy Widzewa, jak i ŁKS-u. 

 

Wciąż na pierwsze punkty w nowym sezonie Fortuna 1. Ligi czekają w Olsztynie i Częstochowie.

 

Wszystkie bramki oraz najciekawsze akcje drugiej kolejki Fortuna 1 Ligi w naszym wieczornym magazynie.

 

Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.

TG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie