Tour de Pologne 2021. Michał Kwiatkowski: Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa

Inne
Tour de Pologne 2021. Michał Kwiatkowski: Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa
fot. PAP
Michał Kwiatkowski: Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.

W drugim etapie Tour de Pologne Michał Kwiatkowski zajął czwarte miejsce. Po wyścigu kolarz nie krył rozczarowania swoim występem, ale zaznaczył, że ma nadzieje na lepsze wyniki w dalszej części wyścigu.

Marta Ćwiertniewicz: Wydawało się, że był to morderczy etap - zwłaszcza w końcówce. Czy jest Pan z siebie zadowolony po tej rywalizacji?

 

Michał Kwiatkowski: Dla mnie etap okazał się zbyt wymagający. Bardzo chciałem tutaj wygrać i czułem się świetnie. Nie mogłem nic zrobić przeciwko zwycięzcy. Jak dla mnie zaatakował za wcześnie, ale udało mu się wytrzymać to piekielne tempo. Gratulacje za to jak pojechał. Nie było mi łatwo, skończyłem na czwartym miejscu. Mam duży niedosyt, bo chciałem wygrać przed polską publicznością, ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tym wyścigu. Liczę na lepsze rezultaty w kolejnych etapach. Jestem ciągle w grze.

 

ZOBACZ TAKŻE: João Almeida zwycięzcą 2. etapu Tour de Pologne po morderczym finiszu

 

 

W trakcie 78. edycji Tour de Pologne kolarze będą rywalizować podczas siedmiu etapów, odwiedzając m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zabrze oraz Kraków. Transmisja Tour de Pologne 2021 w Polsacie Sport.

 

Szeroko o wydarzeniach na trasie Tour de Pologne oraz wokół wyścigu informować będzie portal Polsatsport.pl.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Magazyn CLIP - 16.05

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie