Tour de Pologne 2021: Sanok - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa

Inne
Tour de Pologne 2021: Sanok - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa
fot. PAP
Start trzeciego etapu będzie na Rynku głównym w Sanoku.

W środę odbędzie się trzeci etap Tour de Pologne 2021. Tym razem start zaplanowano w Sanoku, dlatego kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia. Sprawdźcie, jak wyglądają utrudnienia w Sanoku i mapa startu trzeciego etapu Tour de Pologne 2021.

Trzeci etap rozpocznie się o godzinie 13:00 na Rynku głównym w Sanoku. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w centrum miasta oraz na drodze wyjazdowej w kierunku Rzeszowa, gdzie znajduje się meta etapu. Warto pamiętać, że zamknięcie dróg nastąpi kilkadziesiąt minut przed oficjalnym startem.

 

Zobacz także: Jak wygląda trasa 3. etapu?

 

Miejsca, w których będą utrudnienia dla kierowców w Sanoku, to m.in. ul. Zamkowa, ul. Mickiewicza, ul. Lwowska, ul. Lipińskiego, rondo obwodnicy południowej Sanoka, a także droga krajowa nr 84 w kierunku Zahutynia.

 

W powiecie sanockim problemy dla kierowców wystąpią także w Zagórzu na ul. Wolności i ul. Piłsudskiego, Tarnawie Dolnej oraz Tarnawie Górnej.

 

Dalej 226-kilometrowa trasa będzie prowadzić przez Ustrzyki Dolne, Hotel Arłamów, Łańcut, a linię mety szosowcy miną w Rzeszowie.

 

Wyścig odbywać się będzie przy całkowicie zamkniętym ruchu w Sanoku i okolicach na czas przejazdu kolumny kolarskiej i pojazdów technicznych.

 

W trakcie 78. edycji Tour de Pologne kolarze będą rywalizować podczas siedmiu etapów, odwiedzając m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zabrze oraz Kraków. Transmisja Tour de Pologne 2021 w Polsacie Sport.

 

Szeroko o wydarzeniach na trasie Tour de Pologne oraz wokół wyścigu informować będzie portal Polsatsport.pl.

TG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie