Tour de Pologne 2021: Tarnów - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa

Inne
Tour de Pologne 2021: Tarnów - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa
fot. PAP
Czwarty etap rozpocznie się w Tarnowie.

W czwartek odbędzie się czwarty etap Tour de Pologne 2021. Tym razem start zaplanowano w Tarnowie, dlatego kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia. Sprawdźcie, jak wyglądają utrudnienia w Tarnowie i mapa startu czwartego etapu Tour de Pologne 2021.

Czwarty etap rozpocznie się w czwartek o godzinie 14:40 od startu honorowego na ul. Głogowej w Tarnowie. Później kolarze przejadą ulicami Jarzębinową, Topolową oraz Zbylitowską. O 14:45 odbędzie się start ostry na ul. Czarna Droga i zawodnicy pojadą dalej ul. Krakowską oraz ul. Koszycką w kierunku Bukowiny Tatrzańskiej. Wymienione wyżej ulice będę niedostępne dla kierowców w godzinach startu etapu. 

 

Zobacz także: "Polak może znów wygrać Tour de Pologne"

 

Największe utrudnienia kierowcy napotkają na ulicy Kwiatkowskiego od ulicy Chemicznej do Czerwonych Klonów. Ten odcinek będzie wyłączony z ruchu pojazdów od godziny 10:00 do 16:00. W czasie trwania wyścigu zostanie także wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Koszycką. Ruchem będą kierować policjanci.

Podczas czwartego etapu tegorocznego Tour de Pologne kolarze będą mieli do pokonania 160 km.

 

W trakcie 78. edycji Tour de Pologne kolarze będą rywalizować podczas siedmiu etapów, odwiedzając m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zabrze oraz Kraków. Transmisja Tour de Pologne 2021 w Polsacie Sport.

 

Szeroko o wydarzeniach na trasie Tour de Pologne oraz wokół wyścigu informować będzie portal Polsatsport.pl.

TG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie