WTA w Montrealu: Linette/Pera - Perez/Peschke. Relacja i wynik na żywo

Magda Linette i Bernarda Pera w ćwierćfinale turnieju WTA w Montrealu zmierzą się z parą Ellen Perez/Kveta Peschke. Relacja i wynik na żywo od godziny 23.00 na Polsatsport.pl.

Polsko-amerykański duet w kanadyjskim turnieju wygrał jak na razie oba spotkania bez straty seta. Zwłaszcza cenne było zwycięstwo z parą Aoyama/Shibahara, która rozstawiona była z numerem drugim. Równie imponującym bilansem mogą pochwalić się przeciwniczki Linette i Pery, które również nie straciły jeszcze seta w Montrealu.

W singlu Linette w pierwszym spotkaniu turnieju w Montrealu przegrała z Argentynką Nadią Podoroską 1:6, 2:6. Czy w deblu dojdzie do półfinału?

Relacja i wynik na żywo meczu Linette/Pera - Perez/Peschke od godziny 23.00 na Polsatsport.pl.