Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź - Chrobry Głogów. Relacja i wynik na żywo

W trzeciej kolejce Fortuna 1 Ligi Widzew Łódź zmierzy się z Chrobrym Głogów. Obie ekipy nie straciły jeszcze w tym sezonie żadnego punktu. Relacja i wynik na żywo meczu Widzew Łódź - Chrobry Głogów na Polsatsport.pl.

W pierwszym meczu nowego sezonu Fortuna 1 Ligi Widzew Łódź podejmował Sandecję Nowy Sącz. Łodzianie już na początku spotkania zdobyli dwie bramki. Po zmianie stron kolejne trafienie dołożył Paweł Tomczyk, który wykorzystał rzut karny. Zawodnicy Janusza Niedźwiedzia wygrali to starcie 3:0.

Podczas kolejnego spotkania Widzew zmierzył się z Zagłębiem Sosnowiec. Początek meczu nie ułożył się po myśli piłkarzy z Łodzi. Zagłębie wyszło na prowadzenie już w 17. minucie. Widzew odpowiedział po 16 minutach, kiedy Tomczyk ponownie wykorzystał "jedenastkę". Jeszcze przed zejściem do szatni prowadzenie łodzianom dał Radosław Gołębiowski.

Rywalem Widzewa w trzeciej kolejce będzie Chrobry Głogów. Ekipa z Dolnego Śląska na inaugurację sezonu mierzyła się ze Stomilem Olsztyn. Już po pierwszej połowie drużyna z Głogowa wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Zawodnicy Stomilu za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania. Udało im się nawet zdobyć bramkę kontaktową, ale Chrobry już nie dał wyrwać sobie trzech punktów w tym spotkaniu.

Piłkarze Ivana Djurdjevicia zdołali również zwyciężyć w starciu z Arką Gdynią. Wynik meczu z "Żółto-Niebieskimi" rozstrzygnęły trafienia Mateusz Bochniaka i Olivera Praznovskiego jeszcze z pierwszej połowy.

Relacja i wynik na żywo meczu Widzew Łódź - Chrobry Głogów na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:40.