Naomi Osaka rozpłakała się na konferencji. Wszystko przez dziennikarza (WIDEO)

Tenis
Naomi Osaka rozpłakała się na konferencji. Wszystko przez dziennikarza (WIDEO)
fot. YouTube

Naomi Osaka po długiej nieobecności pojawiła się na konferencji przed swoim pierwszym meczem podczas turnieju WTA w Cincinnati. Sposób, w jaki rozmawiał z nią jeden z dziennikarzy, doprowadził ją do łez.

Osaka od dłuższego czasu nie pojawiała się konferencjach prasowych. W trakcie French Open, z którego się wycofała, zasugerowała, że cierpi na depresję. Jeszcze przed tym turniejem informowała, że nie będzie uczestniczyć w konferencjach, chcąc w ten sposób zwrócić uwagę na problemy związane ze zdrowiem psychicznym.

 

ZOBACZ TAKŻE: Poruszające oświadczenie Rogera Federera (WIDEO)

 

W Cincinnati japońska tenisistka zdecydowała się na spotkanie z dziennikarzami. Nie będzie go jednak miło wspominać. W pewnym momencie Paul Daugherty z "Cincinnati Enquirer" zapytał ją, w jaki sposób korzysta z mediów społecznościowych, by promować swój profil, nie chcąc jednocześnie rozmawiać z dziennikarzami. Na twarzy Osaki pojawiły się łzy. Tenisistka opuściła salę, do której wróciła po opanowaniu emocji. To, co się wydarzyło, oburzyło jej agenta.

 

- Ten tyran z "Cincinnati Enquirer" jest typowym przykładem tego, dlaczego relacje zawodników i mediów są obecnie tak napięte. Wszyscy się zgodzą, że jego ton był niewłaściwy i jego celem było zastraszenie. Insynuacje, że ona zawdzięcza swój sukces poza kortem mediom, to mit. Nie dogadzajcie tak sobie... - ocenił agent tenisistki Stuart Duguid.

 

 

W Cincinnati Osaka rozpocznie rywalizację od drugiej rundy. Jej rywalką będzie zwyciężczyni meczu Su-Wei Hsieh - Cori Gauff.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie