ATP w Cincinnati: Hubert Hurkacz - Andy Murray. Transmisja TV i stream online

Rywalem Huberta Hurkacza w 1/16 finału turnieju ATP w Cincinnati będzie Andy Murray. Polak jeszcze nigdy wcześniej nie grał z legendarnym brytyjskim tenisistą. Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Andy Murray w Polsacie Sport i Ipla.tv.

W 1/32 przeciwnikiem Polaka był Alejandro Davidovich Fokina. Hurkacz mocno wszedł w ten pojedynek, wygrywając pierwszego seta 6:1. Druga partia przyniosła wiele niespodzianek. Przy wyniku 5:5 mecz został przerwany przez obfite opady deszczu. Po powrocie na kort Hiszpan wygrał tie-breaka, czym rozwścieczył Hurkacza. Rozstawiony na tym turnieju z numerem dziewiątym Polak przejął inicjatywę na korcie i wygrał to starcie 6:1, 6:7 (3:7), 6:1.

Murray w swoim poprzednim meczu na kortach w Cincinnati zmierzył się z Richardem Gasquetem. Gra toczyła się gem za gem. W obu setach dopiero pod koniec Anglik wychodził na prowadzenie, przełamując rywala. Mecz w sumie trwał prawie dwie godziny i zakończył się wynikiem 6:4, 6:4.

Hurkacz i Murray jeszcze nigdy nie spotkali się na korcie. Mimo tego Polak ma doświadczenie w grze przeciwko legendarnym tenisistom. warto przypomnieć, że podczas tegorocznego Wimbledonu w ćwierćfinale wyeliminował Rogera Federera. Natomiast w 2019 roku dwukrotnie zmierzył się z Novakiem Djokoviciem. Oba starcia zakończyły się porażką Polaka.

Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Andy Murray w Polsacie Sport i Ipla.tv. Początek około godziny 18:15.