PKO Ekstraklasa: Władłen Jurczenko w Rakowie Częstochowa?

Piłka nożna
PKO Ekstraklasa: Władłen Jurczenko w Rakowie Częstochowa?
fot. Cyfrasport

Władłen Jurczenko od pewnego czasu jest łączony z Rakowem Częstochowa. Były piłkarz między innymi Bayeru Leverkusen jest wolnym zawodnikiem. Negocjacje mimo tego utknęły w miejscu.

Latem Raków pozyskał już kilku piłkarzy. To między innymi rewelacyjny bramkarz Vladan Kovacević czy znani z Polski Milan Rundić oraz Żarko Udovicić. Niedawno do klubu dołączył także skrzydłowy Fabio Sturgeon z OFI Kreta. To jednak nie musi być ostatni transfer wicemistrzów Polski w tym okienku. Jak Interia informowała na początku sierpnia, częstochowianie są poważnie zainteresowani ukraińskim pomocnikiem.

 

Piłkarz, który niedawno był przymierzany do Legii Warszawa, jest wolnym zawodnikiem i szuka nowego zespołu. Raków jest na niego zdecydowany, choć porozumienia wciąż nie ma. Problemem są pieniądze. Przyzwyczajony do wysokich zarobków Jurczenko nie zamierza opuszczać oczekiwań finansowych. Tych jednocześnie Raków nie chce spełniać. Efekt jest taki, że rozmowy zostały zamrożone, chociaż działacze przyznają, że temat może powrócić w każdym momencie. Szczególnie że - według nich - Ukrainiec nie ma zbyt wielu innych ofert. 

 

Całość tekstu znajdziesz tu! Kliknij!

Interia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie