Korona Kielce - ŁKS Łódź. Wynik meczu

Piłka nożna

W hicie 5. kolejki Fortuna 1 Ligi Korona Kielce gościć będzie ŁKS Łódź. Obie ekipy są dotychczas niepokonane, lecz to Korona jako jedyna w lidze może się pochwalić kompletem oczek. Relacja i wynik na żywo meczu Korona Kielce - ŁKS Łódź od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.

Na starcie rozgrywek dowodzona przez trenera Dominika Nowaka Korona kroczy od wygranej do wygranej. Zespół z Kielc pokonał kolejno: Skrę Częstochowa 2:0, Puszczę Niepołomice 3:1, GKS Jastrzębie 2:1 i Stomil Olsztyn 1:0. Imponujące wejście do nowego zespołu zanotował pozyskany latem z Pogoni Szczecin Adam Frączczak. Nabytek "Złocisto-Krwistych" w trzech spotkaniach strzelił łącznie trzy gole. Identycznym dorobkiem strzeleckim może pochwalić Jakub Łukowski, który zimą trafił na Ściegiennego z Miedzi Legnica.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga: W 5. kolejce najciekawiej powinno być w Kielcach

 

Przed rozpoczęciem sezonu stery w łódzkim klubie objął hiszpański szkoleniowiec "Kibu" Vicuna. Aspirujący do awansu Łódzki Klub Sportowy, podobnie jak kielczanie, nie zaznał porażki w bieżących rozgrywkach 1 Ligi. "Rycerze Wiosny" zgarnęli komplet punktów w starciach z Skrą Częstochowa (3:2), Puszczą Niepołomice (2:0) i podzielili się punktami z GKS Tychy (1:1) oraz GKS Jastrzębie (2:2).

 

W minionym sezonie z obu starć zwycięsko wyszli łodzianie - u siebie wygrali 2:0, natomiast w delegacji pokonali Koronę 2:1.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Korona Kielce - ŁKS Łódź od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.

KO, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie