Ivan Zaytsev przejdzie operację kolana

Siatkówka
Ivan Zaytsev przejdzie operację kolana
fot. Cyfrasport
Ivan Zaytsev przejdzie operację kolana.

Ivan Zaytsev w ostatnim czasie zmagał się z wieloma urazami. Podczas igrzysk miał problem z palcem, teraz okazało się, że niezbędna jest operacja kolana. Przerwa Włocha może potrwać nawet do trzech miesięcy.

Złe informacje docierają z obozu Cucine Lube Civitanova. Kolejne problemy zdrowotne dopadły Ivana Zaytseva. Tym razem nie obędzie się bez operacji.

 

Zobacz także: Trener Rezende ogłosił szeroki skład!

 

W środę, 25 sierpnia w klinice Villa Stuart Włoch przejdzie artroskopię kolana. Zabieg przeprowadzi profesor Pier Paolo Mariani, który jest znanym specjalistą. W przeszłości leczył już m.in. Tsvetana Sokołowa i Arkadiusza Milika.

Do trudnej sytuacji związanej z sytuacją zdrowotną Zaytseva odniósł się Beppe Cormio dyrektor Cucine Lube Civitanova.

 

- Kontuzja Zaytseva trochę nas zaskoczyła, ale takie rzeczy zdarzają się w sporcie. Mamy nowego zawodnika Gaiego Garcię, który będzie starał się zastąpić Włocha. To okazja do wykazania się przez młodego gracza i nabierania doświadczenia. Inne rozwiązania, o których przeczytałem w ostatnich godzinach, zostaną ocenione i przetestowane później przez naszego trenera i jego sztab - powiedział Beppe Cormio.

 

Przerwana związana z operacją i rehabilitacją Włocha potrwa co najmniej trzy miesiące. W maju Zaytsev powrócił do Lube po 7 latach przerwy. Ostatni sezon spędził w Kuzbassie Kemerowo.

TG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie