La Liga: Levante - Real Madryt. Wynik meczu

W drugiej kolejce La Liga Levante podejmie Real Madryt. "Królewscy" mają nadzieję na potrzymanie dobrej formy z poprzedniego ligowego spotkania. Relacja i wynik na żywo meczu Levante - Real Madryt na Polsatsport.pl.

Levante nowy sezon ligi hiszpańskiej rozpoczęło od remisu 1:1. Podopieczni Paco Lopeza zmierzyli się z Cadiz. Piłkarze z Walencji wyszli na prowadzenie w 35. minucie, za sprawą bramki zdobytej przez Jose Luisa Moralesa. Ich przeciwnicy zdołali doprowadzić do remisu dopiero w doliczonym czasie drugiej połowy. Gola na wagę jednego punktu strzelił urugwajski obrońca - Alfonso Espino.

Najbliższym rywalem Levante będzie Real Madryt. Ekipa ze stolicy Hiszpanii swój sezon rozpoczęła od zwycięstwa nad Deportivo Alaves 4:1. Na listę strzelców w tym spotkaniu dwukrotnie wpisał się Karim Benzema. Trafienia dołożyli również Nacho Fernandez i Junior Vinicius, który w drugiej połowie zastąpił Edena Hazarda.

Ostatnie starcie Levante z Realem zaskakująco zakończyło się zwycięstwem drużyny z Walencji 2:1. Natomiast we wcześniejszym meczu triumfowali "Królewscy" 2:0.

Relacja i wynik na żywo meczu Levante - Real Madryt na Polsatsport.pl. Początek od godziny 22:00.