Polsat Boxing Night: Margaret uświetniła znakomitą galę w Gdańsku (WIDEO)

Sporty walki
Polsat Boxing Night: Margaret uświetniła znakomitą galę w Gdańsku (WIDEO)
for. PAP
Margaret uświetniła imprezę w Gdańsku.

Pięściarska gala Polsat Boxing Promotions nie mogła odbyć się bez doskonałej oprawy. Nie inaczej było w sobotę, kiedy Margaret uświetniła imprezę w Gdańsku. Oprócz niej w studio nie zabrakło gwiazd ze świata boksu.

Po raz kolejny Polsat Boxing Promotions udowodnił, że potrafi łączyć muzykę ze sportem. Podobnie było w stoczni gdańskiej, gdzie wystąpiła gwiazda polskiej estrady Małgorzata Jamroży. Zwana przez fanów Margaret - miała już jeden bardzo poważny sportowy akcent w swojej karierze. To właśnie od niego zaczęła się jej wielka kariera, kiedy wykonywała oficjalną piosenkę mistrzostw świata w siatkówce w 2014 roku. Jej występ na Stadionie Narodowym rozgrzał 60 tysięcy kibiców, którzy poprowadzili podopiecznych Stephana Antgi do zwycięstwa 3:0 nad Serbią na inaugurację turnieju. Trzy tygodnie później Biało-Czerwoni zostali najlepszą drużyną globu.

 

- Mamy zamiar stworzyć widowiska, które przyciągną na trybuny i przed telewizory tych, którzy do tej pory nie wpadli na to, żeby oglądać boks. To światowy trend. Nie mam nic przeciwko, żeby na gali Polsat Boxing Promotions fanki i fani Margaret obejrzeli występ swojej gwiazdy i emocjonowali się pojedynkiem Piotra Gudela z Radomirem Obruśniakiem o mistrzostwo Polski. Budujemy pozytywną, dobrą atmosferę wokół tej pięknej dyscypliny - oświadczył prezes grupy Polsat Boxing Promotions Emil Jędrzejewski.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polsat Boxing Promotions: Radomir Obruśniak mistrzem Polski w wadze superpiórkowej


Na scenie wystąpiła Margaret, która uświetniła galę Polsat Boxing Promotions takimi hitami jak "Tak na oko", "Reksiu", "Antipop".


W walce wieczoru, która odbyła się w stoczni gdańskiej wygrał Radomir Obruśniak. 27-latek pokonał Piotra Gudela, tym samym zdobywając pas mistrza Polski.

 

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie