ME siatkarek: Polska - Hiszpania. Relacja i wynik na żywo

W czwartym meczu fazy grupowej na mistrzostwach Europy siatkarek reprezentacja Polski zmierzy się z Hiszpanią. "Biało-Czerwone" do tej pory wygrały wszystkie swoje starcia na tegorocznym turnieju. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Hiszpania na Polsatsport.pl.

Polki nie mogły wymarzyć sobie lepszego startu na mistrzostwach Europy. Najpierw w czterech setach pokonały Niemki, a następnie rozbiły Greczynki. Po falstarcie i przegraniu pierwszego seta z Czeszkami podopieczne Jacka Nawrockiego szybko wróciły do optymalnej formy i wygrały spotkanie.

Terminarz nie był łaskawy dla "Biało-Czerwonych". Siatkarki trzy dni z rzędu rozgrywały mecze. Dopiero po zwycięstwie nad reprezentacją Czech Polki miały jeden dzień przerwy. W tym czasie zawodniczki skupiały się na regeneracji i odbudowie, ale nie zabrakło też zajęć opierających się na taktyce. Siatkarki obejrzały mecz Bułgaria - Niemcy i analizowały grę kolejnych rywalek w grupie.

W najbliższym meczu Polki zmierzą się z Hiszpanią. Zespół z Półwyspu Iberyjskiego na razie nie wyglądał najlepiej na tegorocznym turnieju. Hiszpanki rozpoczęły rywalizację od dwóch porażek: z Czechami i Bułgarią. Ich ostatnie starcie to zwycięstwo w pięciu setach nad Greczynkami.

Poprzedni mecz polskich siatkarek z Hiszpanią zakończył się triumfem "Biało-Czerwonych". Polki nie straciły wtedy ani jednego seta.

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Hiszpania na Polsatsport.pl. Początek od godziny 19:30.