Liga Mistrzów: Ferencvaros - Young Boys. Relacja i wynik na żywo

To już ostatnia prosta w wyścigu po awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. We wtorkowy wieczór naprzeciw siebie staną węgierski Ferencvaros i szwajcarski Young Boys. Po pierwszym spotkaniu w nieco lepszej sytuacji jest zespół z Berna. Czy mistrz Szwajcarii utrzyma przewagę i po dwóch latach przerwy powróci do Champions League? Relacja na żywo z meczu Ferencvaros - Young Boys na Polsatsport.pl.

Drogę po awans Ferencvaros zaczął już w I rundzie eliminacji, w której rozprawił się z FC Prisztiną 3:0 i 3:1. W kolejnych fazach budapeszteński zespół wyeliminował kolejno Żalgiris Wilno (2:0, 3:1) oraz Spartę Praga (2:0, 0:1). Do składu mistrza Węgier powrócił znany z występów w barwach Korony Kielce Adnan Kovacević. Prawdopodobnie Bośniak wystąpi również w dzisiejszym starciu.

Drużyna ze Szwajcarii ma chrapkę na powrót do Ligi Mistrzów po dwuletniej przerwie. W walce o fazę grupową Ligi Mistrzów piłkarze Young Boys odprawili Slovan Bratysława (3:2, 0:0) oraz CFR Cluj (3:1, 1:1).

Oba zespoły odpoczywały w miniony weekend, ich spotkania ligowe zostały przełożone.

W pierwszym meczu rozgrywanym w Bernie górą byli gospodarze. Zawodnicy trenera Davida Wagnera zwyciężyli 3:2, a do bramki mistrza Węgier trafiali Meschack Elia, Vincent Sierro, Ulisses Garcia. Kibicom Ferencvarosu nadzieję przed rewanżem dał dublet Francka Boliego.

Relacja na żywo z meczu Ferencvaros – Young Boys na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 21:00.