Piotr Zieliński nie jest poważnie kontuzjowany

Piłka nożna
Piotr Zieliński nie jest poważnie kontuzjowany
fot. PAP
Piotr Zieliński nie jest poważnie kontuzjowany.

Piotr Zieliński, który w pierwszej kolejce nowego sezonu Serie A musiał opuścić boisko z powodu urazu, nie jest poważnie kontuzjowany - donosi dziennikarz Massimo Ugolini. Polak nabawił się mocnego zbicia mięśnia i być może wróci do gry już w drugiej kolejce przeciwko Genoi.

Przypomnijmy - Zieliński opuścił murawę w pierwszej połowie meczu z Venezią. Na boisku zastąpił go Eljif Elmas, który strzelił gola na 2:0 i ustalił wynik meczu. Po końcowym gwizdku Napoli wydało komunikat, w którym poinformowano, że Polak nabawił się kontuzji uda.

 

Zobacz także: Dawid Kownacki wróci do Włoch i dołączy do rodaka? Chce go beniaminek Serie A


Jak się jednak okazało, uraz nie jest poważny. Ugolini, dziennikarz Sky Sport, poinformował, że Zieliński być może wróci do gry już w drugiej kolejce sezonu. Wówczas Napoli zmierzy się na wyjeździe z Genoą. Stan zdrowia Polaka będzie oceniany dzień po dniu, po czym zapadnie decyzja na temat jego ewentualnego występu.

 

27-letni Zieliński został powołany na trzy wrześniowe spotkania w eliminacjach mistrzostw świata z Albanią (2.9), San Marino (5.9) i Anglią (8.9). 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie