ME siatkarek: Serbia - Rosja. Relacja i wynik na żywo

W środę dojdzie do hitowego meczu mistrzostw Europy siatkarek 2021, w którym reprezentacja Serbii zmierzy się z Rosją. Obrończynie tytułu nie straciły jeszcze seta i zajmują pierwsze miejsce w grupie A, z kolejki "Sborna" jest dopiero trzecia. Relacja i wynik na żywo z meczu Serbia - Rosja na Polsatsport.pl.

Serbki kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w fazie grupowej mistrzostw Europy 2021. Podopieczne Zorana Terzicia pokonały bez straty seta Azerbejdżan, Belgię, Francję oraz Bośnie i Hercegowinę. Teraz przed obrończyniami tytuły spotkanie z reprezentacją Rosji.

"Sborna" rozegrała dopiero trzy mecze w Belgradzie, gdzie rywalizuje grupa A. Rozpoczęła od pewnych zwycięstw z Francją 3:1 i Azerbejdżanem 3:0, jednak w poniedziałek przegrała dość niespodziewanie z Belgią 2:3. Tym samym zajmuje dopiero trzecie miejsce.

Obie ekipy spotkały się ostatni raz w czerwcu podczas Ligi Narodów i lepsze były Rosjanki. Na mistrzostwach Europy również dochodziło już do bezpośrednich konfrontacji. W 2013 i 2015 roku Rosjanki wygrały z Serbią w 1/2 finału.

Kto dziś wygra w bardzo interesująco zapowiadającym się meczu?

Relacja i wynik na żywo z meczu Serbia - Rosja na Polsatsport.pl. Początek o 20:00.