Mocne słowa Khabiba Nurmagomedova! "To najbardziej bezużyteczne osoby w MMA"

Sporty walki
Mocne słowa Khabiba Nurmagomedova! "To najbardziej bezużyteczne osoby w MMA"
fot. Polsat Sport

Khabib Nurmagomedov (29-0, 8 KO, 11 SUB) od pewnego czasu przebywa na sportowej emeryturze, jednak dalej jest o nim głośno. Ostatnio Rosjanin podczas konferencji prasowej zdradził, kto jego zdaniem jest najbardziej bezużytecznymi osobami w MMA.

Nurmagomedov to były zawodnik organizacji UFC, który rozstał się ze sportem w październiku 2020 roku po wygranej z Justinem Gaethje. Rosjanin zakończył karierę stosunkowo szybko, bo w wieku 32 lat. W zawodowym MMA nigdy nie przegrał pojedynku i bezsprzecznie był jednym z najlepszych zawodników w historii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot zmienił stan cywilny

 

Obecnie możemy go oglądać w roli trenera, jak również właściciela organizacji Eagle FC. Podczas jednej z konferencji, która miała miejsce w Moskwie Nurmagomedov wypowiedział się na temat ring girls w MMA.

 

- Nie chcę nikogo obrazić, ale ring girls to najbardziej bezużyteczne osoby w MMA. Jaki jest ich cel? Możesz pokazać przecież na ekranie, że to druga runda. Rozumiem, że taka jest historia, ale w historii widzieliśmy wiele błędów. Dla przykładu, siedziałem raz z moim tatą na gali. Wszyscy mają swoje preferencje, kulturę, wartości. Usiedliśmy wraz z ojcem. Nagle pojawiają się te osoby, które mijały nas i pokazywały, że to druga runda walki, ale nikt nie patrzył na tabliczkę. Czułem się z ojcem niekomfortowo - powiedział Rosjanin.

 

Ciekawe, czy Nurmagomedov będzie korzystał z usług ring girls na galach swojej organizacji...

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie