eWinner 2 Liga: Wigry Suwałki - Radunia Stężyca. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W szóstej kolejce eWinner 2 Ligi Wigry Suwałki zmierzą się z Radunią Stężyca. Goście mają nadzieję po raz pierwszy w tym sezonie zdobyć trzy punkty na wyjeździe. Relacja i wynik na żywo meczu Wigry Suwałki - Radunia Stężyca na Polsatsport.pl.

Wigry w dotychczasowych rozgrywkach nie są w stanie złapać stabilnej formy. Sezon rozpoczęli od przegranych 0:4  z Chojniczanką Chojnice i 0:1 z KKS Kalisz. Następnie zawodnicy z Suwałk odbili się od dna i zaliczyli dwa zwycięstwa. Najpierw pokonali Olimpię Elbląg 1:0, a później Sokół Ostróda 1:0. Ich ostatnie starcie to przegrana ze Stalą Rzeszów 1:2 na wyjeździe.

 

ZOBACZ TAKŻE: Prezes Zagłębia Sosnowiec zrezygnował

 

Radunia w tym sezonie potrafi zdobywać punkty na własnym boisku. Przed swoją publicznością zwyciężyli w starciach z: Lechem II Poznań (1:0), Pogonią Grodzisk Mazowiecki (2:1) i KKS Kalisz (1:0). Sytuacja zaczyna wyglądać gorzej, kiedy spojrzy się na wyniki podopiecznych Sebastiana Letniowskiego z meczów wyjazdowych. Ekipa ze Stężycy przegrała spotkanie z Chojniczanką Chojnice (0:4) i z Garbarnią Kraków (0:1)

 

Będzie to pierwsze spotkanie, w którym Wigry Suwałki zmierzą się z Radunią Stężyca. 

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Wigry Suwałki - Radunia Stężyca na Polsatsport.pl. Początek od godziny 19:47. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie