Gol Sebastiana Szymańskiego w derbach Moskwy. Cały mecz Macieja Rybusa

Sebastian Szymański (z lewej) i Maciej Rybus podczas treningu reprezentacji Polski.

Sebastian Szymański strzelił gola dla Dynama Moskwa, a jego zespół zremisował u siebie 1:1 z Lokomotiwem Moskwa w meczu 6. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. W drużynie gości wystąpił inny piłkarz reprezentacji Polski Maciej Rybus.

Szymański wpisał się na listę strzelców w 41. minucie. To jego trzecie ligowe trafienie w tym sezonie. 22-letni pomocnik był na murawie do 75. minuty, kiedy został zmieniony. Zarówno on, jak i Rybus dostali w tym meczu po żółtej kartce.

Obrońca Lokomotiwu rozegrał całe spotkanie. W samej końcówce goście stracili jednego zawodnika - drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Dmitrij Barinow. Szymański oraz Rybus zostali powołani na wrześniowe mecze reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata.

Dynamo ma 13 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Lokomotiw z 12 "oczkami" jest czwarty.