Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W szóstej kolejce Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Puszczę Niepołomice. Gospodarze będą próbować podtrzymać formę z poprzedniego ligowego starcia. Relacja i wynik na żywo meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice na Polsatsport.pl.

W ostatnim spotkaniu Podbeskidzie pokonało Skrę Częstochowa 1:0. Było to pierwsze zwycięstwo zespołu z Bielska-Białej w tej kampanii. Wcześniejsze mecze podopiecznych Piotra Jawnego najczęściej kończyły się podziałem punktów. Zremisowali w spotkaniach z: GKS Tychy (0:0), GKS Katowice (2:2) i Górnikiem Polkowice (1:1). W drugiej kolejce Podbeskidzie poniosło swoją jedyną dotychczasową porażkę w tym sezonie - w meczu z Odrą Opole (0:3).

 

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Stokowiec rozstał się z Lechią Gdańsk

 

Puszcza nie może zaliczyć startu nowej rywalizacji w Fortuna 1 Lidze do udanych. Po zwycięstwie nad GKS Jastrzębie (2:0) w pierwszej kolejce w ekipie Tomasza Tułacza zaczęły pojawiać się problemy. W następnych czterech starciach zespół z Niepołomic zdobył tylko jeden punkt remisując z Apklan Resovią Rzeszów (1:1). Pozostałe mecze zakończyły się porażkami Puszczy.

 

W poprzednim starciu tych dwóch ekip Podbeskidzie zremisowało w z ekipą z Niepołomic (2:2). Wcześniej zwycięstwo odniosła drużyna z Bielska-Białej.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice na Polsatsport.pl. Początek od godziny 15:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie