ME siatkarek 2021: Turcja - Czechy. Relacja i wynik na żywo

W 1/8 finału mistrzostw Europy Turcja zmierzy się z Czechami. Której drużynie uda się awansować do ćwierćfinału? Relacja i wynik na żywo meczu Turcja - Czechy na Polsatsport.pl.

Reprezentantki Turcji wygrały wszystkie swoje dotychczasowe mecze na tegorocznym turnieju. Co więcej, podczas rozgrywek w fazie grupowej straciły zaledwie jednego seta - w starciu z Rumunią. Podobnym wynikiem na tej imprezie może poszczycić się tylko Serbia, która również nie przegrała jeszcze żadnego meczu. Nic zatem dziwnego, że ekipa z Turcji zajęła pierwsze miejsce w grupie D.

Czeszkom na pierwszym etapie mistrzostw poszło już gorzej. Przegrały trzy ze swoich pięciu starć. Zwyciężyły w meczach z Hiszpanią (3:1) i Grecją (3:0). Warto wspomnieć, że w tym czasie mierzyły się również z Polakami. Biało-Czerwone wygrały spotkanie, tracąc tylko jednego seta. Reprezentacja Czech zajęła czwarte miejsce w grupie B.

Ostatnie spotkanie tych dwóch drużyn zakończyło się zwycięstwem ekipy z Turcji (3:1).

Relacja i wynik na żywo meczu Turcja - Czechy na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:30.