Nietypowa scena po meczu PSG! Chodziło o zdjęcie z Lionelem Messim

Leo Messi podczas debiutu w barwach PSG.

Najważniejszym sportowym wydarzeniem minionego weekendu we Francji był debiut Lionela Messiego w barwach Paris Saint-Germain. Argentyńczyk spędził na boisku 34 minuty, podczas gdy wicemistrzowie Francji pokonali Stade Reims 2:0. Do bardzo nietypowej sytuacji doszło jednak po meczu, kiedy bramkarz Predrag Rajković podszedł do Messiego i poprosił o zdjęcie.

W spotkaniu czwartej kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain zdobyło komplet punktów po zwycięstwie nad Stade Reims 2:0. Dwa trafienia zanotował Kylian Mbappe. Najważniejszym momentem tej rywalizacji był jednak debiut Messiego w koszulce PSG. Argentyńczyk wszedł na boisko w 66. minucie, zastępując Neymara. Na to wydarzenie czekał cały piłkarski świat.

Z kolei tego co wydarzyło się po ostatnim gwizdku arbitra Messi nie mógł przewidzieć. Podszedł do niego bramkarz Reims Predrag Rajković i co ciekawe nie chciał wymienić się koszulkami. Poprosił o... zdjęcie, jednak nie miało to być "selfie". Rajković chciał zrobić fotografię swojemu synowi z legendą FC Barcelona. Ta sztuka się ostatecznie udała, a młody człowiek będzie miał piękną pamiątkę.

Efekt możemy zobaczyć w mediach społecznościowych. Pamiątkowe zdjęcie za pośrednictwem Instagrama opublikowała żona piłkarza Ana Rajković.