ME siatkarek 2021: Polska - Turcja. Transmisja TV i stream online

W ćwierćfinale reprezentacja Polski zmierzy się z Turcją

W ćwierćfinale mistrzostw Europy polskie siatkarki zmierzą się z reprezentacją Turcji. Czy Biało-Czerwonym uda się zwyciężyć w meczu z niepokonanymi na tym turnieju Turczynkami? Transmisja meczu Polska - Turcja w Polsacie Sport, Super Polsacie i na Ipla.tv.

Podczas rozgrywek fazy grupowej Polki przegrały zaledwie jedno spotkanie - z Bułgarią. Dzięki temu zajęły drugie miejsce w grupie i awansowały do dalszego etapu turnieju.

W poprzednim meczu Biało-Czerwone zmierzyły się z Ukrainkami. Po przegraniu pierwszego seta podopieczne Jacka Nawrockiego zdołały wygrać kolejne trzy partie i awansować do ćwierćfinału.

- To była faza pucharowa. Kto przegrywa, ten odpada. Nie było mowy o zachowaniu spokoju i miłym klimacie. Było nerwowo i takiego meczu się spodziewałem - powiedział Nawrocki po meczu z Ukrainą.

Podczas kolejnego spotkania Polki staną naprzeciwko Turczynek, które do tej pory nie przegrały ani jednego meczu na tegorocznych mistrzostwach. Co więcej, podczas gry w fazie grupowej straciły zaledwie jednego seta - w starciu z Rumunią. W 1/8 finału bez problemu pokonały Czeszki.

Ostatni mecz Polska - Turcja podczas Ligi Narodów zakończył się porażką polskiego zespołu.

Zwycięzca tego ćwierćfinału w następnym meczu zmierzy się z triumfatorem spotkania Serbia - Francja.

Transmisja meczu Polska - Turcja w Polsacie Sport, Super Polsacie i na Ipla.tv. Początek od godziny 19:20.