ME siatkarek: Włochy - Rosja. Transmisja TV i stream online

Włochy zmierzą się z Rosją w ćwierćfinale mistrzostw Europy

W ćwierćfinale mistrzostw europu siatkarek Włochy zmierzą się z Rosją. Podopieczne Davide Mazzantiego nie przegrały jeszcze spotkania na tegorocznym turnieju. Transmisja meczu Włochy - Rosja w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Włoszki przeszły przez fazę grupową, tracąc zaledwie jednego seta w starciu ze Słowacją. Nic zatem dziwnego, że zajęły pierwsze miejsce w grupie C. W 1/8 finału ekipa z Półwyspu Apenińskiego trafiła na Belgię. Po wyrównanej walce mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Włoch 3:1.

Rosja ma już za sobą dwie porażki na tegorocznym turnieju. Podczas rozgrywek w grupie przegrała z Belgią (2:3) i Serbią (2:3). Mimo tego Rosjankom udało się zająć drugie miejsce i awansować do fazy pucharowej. Tam zmierzyły się z Białorusią. Ich rywalkom udało się wywalczyć tylko jednego seta. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Podczas ostatniego starcia Włochy - Rosja w Lidze Narodów, drużyna z Italii przegrała 0:3.

Transmisja meczu Włochy - Rosja w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 16:50