ME siatkarzy 2021: Finlandia - Macedonia Północna. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Na start mistrzostw Europy siatkarzy Finlandia zmierzy się z Macedonią Północną. Podczas starcia tych dwóch ekip na poprzednim turnieju lepsi okazali się Finowie. Relacja i wynik na żywo meczu Finlandia - Macedonia Północna na Polsatsport.pl.

Na poprzednich mistrzostw reprezentacja Finlandii zajęła czwarte miejsce w grupie D. Z pięciu spotkań początkowej fazy turnieju Finowie wygrali zaledwie dwa, w tym starcie z Macedonią Północną. Mimo to awansowali do kolejnego etapu rozgrywek, jednak ich marzenia o medalu nie trwały zbyt długo. Już w 1/8 trafili na Francuzów. Mecz zakończył się porażką Finlandii 0:3.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kadra reprezentacji Polski na ME siatkarzy 2021

 

Macedonia Północna na turnieju w 2019 roku znalazła się w tej samej grupie. Podobnie jak Finlandia, po pięciu starciach na swoim koncie miała dwa triumfy, ale uplasowała się dopiero na 5. miejscu, przez co odpadła z turnieju. Podczas kwalifikacji do tegorocznych mistrzostw Macedończycy mierzyli się z Bośnią i Hercegowiną (3:1 i 3:0) oraz z Turcją (1:3 i 3:1). Ich rywalem miała być także Dania, ale wycofała się z rozgrywek. Do głównego turnieju Macedonia Północna awansowała z drugiego miejsca w grupie.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Finlandia - Macedonia Północna na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie