Polska - Albania. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Polscy piłkarze wracają do gry po nieudanych mistrzostwach Europy. W meczu eliminacji mistrzostw świata 2022 zmierzą się z Albanią. Relacja i wynik na żywo od godziny 20.45 na Polsatsport.pl.

Podopieczni Paulo Sousy podczas mistrzostw Europy rywalizowali w grupie E, w której zmierzyli się z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją. Łącznie zgromadzili w tych spotkaniach jeden punkt, dzięki czemu zajęli ostatnie miejsce w stawce. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy zagrają Polacy? Terminarz El. ME U-21

 

Zanim rozpoczęło się Euro 2020, polscy piłkarze rozpoczęli zmagania w eliminacjach przyszłorocznych mistrzostw świata. W trzech meczach zdobyli cztery punkty, remisując z Węgrami (3:3) i pokonując Andorę (3:0). W ostatnim ze spotkań przegrali natomiast 1:2 z Anglią.

Albańczycy zdobyli natomiast sześć punktów. Podopieczni Edy'ego Reji wygrali z Andorą (1:0) i San Marino (2:0). Podobnie jak Polacy, przegrali z Anglią (0:2).

 

Głównym arbitrem czwartkowego meczu, które rozegrane zostanie w Warszawie, będzie Włoch Maurizio Mariani.

 

Po raz ostatni Polska i Albania rywalizowały w 2008 roku w ramach meczu towarzyskiego. Biało-Czerwoni wygrali wówczas 1:0 po golu Macieja Żurawskiego z początku spotkania.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Albania od godziny 20.45 na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie