Cafe Futbol powraca po wakacyjnej przerwie

Po wakacyjnej przerwie wraca Cafe Futbol. W premierowym wydaniu programu w sezonie 2021/2022 podsumujemy pierwszy wrześniowy występ reprezentacji Polski. Porozmawiamy także o nadchodzących meczach z San Marino oraz Anglią. Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Artur Wichniarek, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski oraz Roman Kołtoń. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Po zwycięstwie Polaków 4:1 nad Albanią eksperci i kibice zgodnie stwierdzili, że wynik tego spotkania był lepszy niż sama gra reprezentacji. Wiele błędów w obronie i szczęśliwie niepodyktowany karny dla rywali, spowodowały, że przed meczem z Anglią ciężko oczekiwać dobrego rezultatu. Najpierw jednak w niedzielny wieczór piłkarze Paulo Sousy zmierzą się z San Marino. W tym spotkaniu nie można oczekiwać niczego innego niż zwycięstwo.

W Cafe Futbol na kilka godzin przed spotkaniem z San Marino zobaczymy ostatni raport z Serravalle, miasta w którym zagrają Biało-Czerwoni. Na miejscu są Marcin Feddek oraz Bożydar Iwanow, z którymi połączymy się, by poznać przedmeczową atmosferę tuż przed piątym meczem o cenne punkty w eliminacjach do mistrzostw świata.

W programie nie zabraknie naszych stałych ekspertów. W studiu gośćmi Przemysława Iwańczyka będą byli reprezentanci Polski Tomasz Hajto i Artur Wichniarek oraz Cezary Kowalski i Roman Kołtoń.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:20 na Polsatsport.pl.