KSW 63: Paweł Pawlak pokonał Damiana Janikowskiego (WIDEO)

Sporty walki
KSW 63: Paweł Pawlak pokonał Damiana Janikowskiego (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Paweł Pawlak pokonał Damiana Janikowskiego (WIDEO)

Paweł Pawlak pokonał Damiana Janikowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów podczas gali KSW 63. Dla mistrza Babilon MMA był to debiut w organizacji KSW.

Pierwsza runda w całości toczyła się w stójce. Janikowski polował na mocny cios z prawej ręki, z kolei Pawlak starał się dystansować rywala i szukał różnego rodzaju rozwiązań w płaszczyźnie kickbokserskiej. 

W drugim starciu pojedynek na chwilę przeniósł się do parteru - najpierw na korzyść Pawlaka, a następnie Janikowskiego. Celniej w stójce trafiał jednak "Plastinho" i zdaje się, że to na jego korzyść sędziowie zapisali tę rundę.

W decydującej rundzie Janikowski od początku starał się wykorzystać swoją przewagę, jeśli chodzi o elementy zapaśnicze. Z czasem walka wróciła jednak do stójki. Zawodnik WCA Fight Team kontrolował rywala przy siatce. Jak się okazało, sędziowie na przestrzeni całego pojedynku widzieli przewagę Pawlaka i wskazali jego wygraną.

Skrót walki Damian Janikowski - Paweł Pawlak:Paweł Pawlak pokonał Damiana Janikowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie