Earvin N’Gapeth dostał czerwoną kartkę! Siatkarski gwiazdor stracił panowanie nad sobą (WIDEO)

Siatkarze reprezentacji Francji drugiego seta meczu z Niemcami nie mogli zaliczyć do udanych. Przegrali 15:25, a w pewnym momencie na tablicy wyników było... 4:17! Po serii błędów Trójkolorowych nerwowo zareagował Earvin N’Gapeth, za co otrzymał czerwoną kartkę.

Po wygranej w pierwszym, bardzo wyrównanym secie 31:29, w drugim Francuzi prezentowali się poniżej oczekiwań. Arbiter odgwizdał Trójkolorowym dwa błędy i różnica wynosiła już ponad dziesięć punktów.

Wyraźnie niezadowolony z decyzji arbitra był Earvin N’Gapeth. Słynny przyjmujący stracił panowanie nad sobą. Trener Bernardo Rezende próbował go powstrzymać, ale zawodnik otrzymał za swą nerwową reakcję czerwoną kartkę. Dało to ekipie Niemiec dodatkowy punkt (na 4:17). Mistrzowie olimpijscy ostatecznie przegrali tę partię 15:25.

Francuzi wygrali całe spotkanie 3:1.