Cristiano Ronaldo martwi się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Wynajął ochroniarzy

Piłka nożna
Cristiano Ronaldo martwi się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Wynajął ochroniarzy
fot. PAP/EPA
Cristiano Ronaldo zatrudnił ochroniarzy, którzy mają pilnować jego posiadłości

Cristiano Ronaldo tego lata opuścił Juventus i wrócił do Manchesteru United. Kibice "Czerwonych Diabłów" powitali Portugalczyka z otwartymi ramionami, jednak jak donoszą brytyjskie media, 36-latek martwi się o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Według informacji podanych przez "Daily Star" Ronaldo wynajął ochroniarzy, którzy przez cały dzień mają strzec jego domu. Wśród zatrudnionych ludzi mają znajdować się byli wojskowi i policjanci. Gwiazdor Manchesteru United podjął takie środki, po tym, jak otrzymał ostrzeżenie o gangach, które włamują się do posiadłości innych sportowców. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, z jakim numerem zagra Ronaldo

 

Jak na razie Portugalczyk mieszka w miejscu wskazanym mu przez Manchester United. Jak podaje "The Daily Mail" w tej okolicy działają gangi, które specjalizują się w okradaniu piłkarzy. Według doniesień potrafią tygodniami obserwować dom, zanim zdecydują się na włamanie. Zazwyczaj wchodzą do posiadłości, kiedy zawodnicy oraz ich rodziny są nieobecne. 

 

Kapitan reprezentacji Portugalii ma zamiar niedługo kupić nieruchomość w tzw. Złotym Trójkącie, gdzie miesza już wielu piłkarzy. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie