El. ME U-21: Polska - Izrael. Relacja i wynik na żywo

W drugim meczu eliminacji mistrzostw Europy U-21 polscy piłkarze zmierzą się z Izraelem. Biało-Czerwoni w poprzednim spotkaniu pokonali Łotyszów. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Izrael na Polsatsport.pl.

Na starcie eliminacji rywalem podopiecznych Macieja Stolarczyka była ekipa z Łotwy. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Oba zespoły oddały po jednym strzale na bramce. Co prawda Biało-Czerwoni częściej znajdowali się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało. Sytuacja zmieniła się dopiero po przerwie.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 55. minucie. Po przejęciu piłki w środkowej strefie boiska, futbolówkę w polu karnym otrzymał Michał Skóraś. Zawodnik Lecha Poznań popisał się dobrym finezyjnym strzałem i wyprowadził polski zespół na prowadzenie. Następnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Poręba. 21-latek uderzył mocno zza pola karnego, tym samym wbijając gwóźdź do trumny Łotyszów.

Poprzednim rywalem Izraela podczas eliminacji był zespół Węgier. Strzelcem pierwszego gola w tej rywalizacji był Stav Nachmani. 19-latek pokonał węgierskiego bramkarza w 32. minucie. Kristof Toth-Gabor wyrównał wynik w 68. minucie, ale na chwilę przed końcem podstawowego czasu gry do bramki trafił Omri Gandelman, tym samym przypieczętowując zwycięstwo Izraela.

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Izrael na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.