El. MŚ 2022: Węgry - Andora. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W środę na Puskás Arénie w Budapeszcie do boju staną grupowi rywale Polaków - Węgry i Andora. Madziarzy nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę, jeśli chcą myśleć o wyjeździe na przyszłoroczny mundial w Katarze. Relacja i wynik na żywo z meczu Węgry – Andora o 20:45 na Polsatsport.pl

Węgrzy przystąpią do meczu z Andorą podrażnieni porażką 0:1 z Albanią. Przegrana w ostatnim meczu nieco skomplikowała sytuację w tabeli podopiecznym Marco Rossiego. Przed szóstym meczem kwalifikacji do mistrzostw świata w Katarze Madziarzy plasują się na czwartej pozycji i tracą do drugiego miejsca premiowanego barażem.

 

ZOBACZ TAKŻE: FIFA gotowa przeprowadzić rewolucję! Będzie wojna z UEFA?


Andora zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem trzech punktów. Reprezentacja dowodzona przez Koldo Alvareza wygrała jedynie z San Marino (2:0).


Oba zespoły mierzyły się w marcowym meczu eliminacyjnym. Mecz zakończył się zwycięstwem Węgrów 4:1, a na listę strzelców wpisali się Attila Fiola, Daniel Gazdag, Laszlo Kleinheisler i Loic Nego. Rozmiary porażki Andory w doliczonym czasie gry zmniejszył gol Marca Pujola.


Relacja i wynik na żywo z meczu Węgry – Andora o 20:45 na Polsatsport.pl

KO, Polsatsport.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie