Nikodem Jeżewski: Cieszę się, że będę mógł zaprzeczyć słowom ekspertów

Sporty walki
Nikodem Jeżewski: Cieszę się, że będę mógł zaprzeczyć słowom ekspertów
fot. Polsat Sport
Nikodem Jeżewski: Cieszę się, że będę mógł zaprzeczyć słowom ekspertów.

- Widziałem w swoim życiu tyle, że nie dam się zastraszyć wypowiedziami ekspertów, którzy mnie skreślają. Cieszę się, że będę mógł zaprzeczyć im słowom - przyznał Nikodem Jeżewski, który na gali Polsat Boxing Night 11 zmierzy się z doświadczonym Stevem Cunninghamem.

Jeżewski w programie Koloseum przyznał, że podchodzi do swojego przeciwnika z szacunkiem, jednak planuje udowodnić swoją wartość.

 

- Podchodzę do niego z szacunkiem, dlatego że jest to bardzo utytułowany zawodnik. Widziałem jednak w swoim życiu tyle, że nie dam się zastraszyć wypowiedziami ekspertów, którzy mnie skreślają. Cieszę się, że będę mógł zaprzeczyć im słowom - powiedział.

Pięściarz pod koniec 2020 roku zanotował bolesną porażkę przed czasem przeciwko Lawrence'owi Okolie. Jak zdradził, prawdopodobnie nigdy nie uda mu się wymazać tego pojedynku z pamięci.

 

- Okolie siedzi mi w głowie. Każdemu taka walka siedziałaby w głowie, będzie pewnie tak do końca życia. Muszę się przygotować i pokazać jak najlepiej przeciwko Cunninghamowi - dodał.

Dla 30-latka pojedynek z "USS" będzie jednym z najważniejszych w zawodowej karierze.

 

- Jestem na takim etapie życia, że się nie zastanawiam, tylko wychodzę i robię swoje. Jestem na tyle dorosły, że powiem "wystarczy", gdy będę wiedział, że coś jest nie tak. Robię swoje - przyznał.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie