EBL: King Szczecin - HydroTruck Radom. Transmisja TV oraz stream online

Koszykówka
EBL: King Szczecin - HydroTruck Radom. Transmisja TV oraz stream online
fot. PAP
King Szczecin w piątek będzie walczyć o drugie zwycięstwo w nowym sezonie Energa Basket Ligi, a HydroTruck Radom postara się o lepszy wynik po nieudanej inauguracji.

King Szczecin w piątek będzie walczyć o drugie zwycięstwo w nowym sezonie Energa Basket Ligi, a HydroTruck Radom postara się o lepszy wynik po nieudanej inauguracji. Transmisja od 17:30 w Polsacie Sport Extra.

King wygrał pierwszy mecz w EBL, ale nie było to łatwe zadanie. Grając bez Michaela Dixona (nie został zgłoszony do rozgrywek) dopiero po dogrywce pokonał w derbowym wyjazdowym spotkaniu PGE Spójnię Stargard 81:75. HydroTruck z kolei, mimo że prowadził przez większą część spotkania ze słupszczanami, ostatecznie musiał uznać wyższość rywali 80:83.

 

Zobacz także: EBL: Grupa Sierleccy Czarni z drugim zwycięstwem

 

W Radomiu najważniejszymi zawodnikami mogą być dobrze znani w Energa Basket Lidze A.J. English oraz Anthony Ireland - obaj mogą zdobywać mnóstwo punktów, a dodatkowo kreować pozycje dla kolegów z drużyny. Przeciwko nim zagrają tym razem Jakub Schenk oraz Sherron Dorsey-Walker, od którego może również zależeć rozgrywanie. Który z tych duetów tym razem zaprezentuje się lepiej?

 

Pod koszami zobaczymy sporo bałkańskich pojedynków. Danilo Ostojić i Filip Krajlević z ekipy trenera Marka Popiołka sprawdzą możliwości Doko Salicia z drużyny ze Szczecina. Ciekawe także jak tym razem zagra Michael Moore i czy okaże się bardziej skuteczny od Stacy’ego Davisa.

 

Początek spotkania King Szczecin - HydroTruck Radom w piątek o godz. 17:30. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

KN, PLK
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie