FEN 36: Krzysztof Dobrzyński kontra Maciej Kaliciński w karcie walk

Sporty walki
FEN 36: Krzysztof Dobrzyński kontra Maciej Kaliciński w karcie walk
Fot. materiały prasowe
Kolejna walka została dodana do karty walk FEN 36.

Krzysztof Dobrzyński (6-4-1, 1 KO) podejmie Macieja Kalicińskiego (4-2, 1 N/C, 4 KO) podczas gali FEN 36, która 16 października odbędzie się w Szczecinie. Areną zmagań zawodników będzie Netto Arena.

Dobrzyński to kolejny, po Igorze Brzozowskim, zawodnik który dobrą postawą na Seaside BattleS Dziwnów i zwycięstwem podczas tego wydarzenia zapracował na kontrakt z federacją FEN. Popularny" Rio" to lokalny zawodnik z zachodniego pomorza, który swoje umiejętności szkoli w szczecińskich klubach Berserkers Team i BKS Olimp Szczecin. W 2019 roku niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył z Kacprem Miąsko. Wcześniej w pokonanym polu zostawił Łukasza Sobiepana, Artura Jagiełłowicza i Michała Krajewskiego.

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 36: Rębecki poznał rywala w walce wieczoru 

 

Kaliciński wszystkie swoje wygrane walki zakończył przed czasem nokautując swoich przeciwników. Zawodnik z Wrocławia szerszej publiczności pokazywał się chociażby walcząc dla ACA czy Armia Fight Night. Podpieczny Mateusza Dubiłowicza w premierowej odsłonie pokonał przez techniczny nokaut Patryka Bąka, wcześniej rozprawił się z Muslimem Abdulaevem. "Loken" 16 października zadebiutuje pod szyldem organizacji FEN.

 

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie