US Open: Novak Djokovic - Alexander Zverev. Relacja i wynik na żywo

Novak Djokovic w półfinale US Open zmierzy się z Alexandrem Zverevem. Serb nadal ma szansę na sięgnięcie po Wielkiego Szlema. Relacja na żywo z meczu Djokovic - Zverev na Polsatsport.pl.

W poprzedniej rundzie lider rankingu ATP mierzył się z Matteo Berrettinim. Mecz rozpoczął się po myśli włoskiego tenisisty. 25-latek po wyrównanej walce w pierwszym secie wyszedł na prowadzenie. Mimo tego inicjatywę na korcie przejął Djokovic. Serb wygrał następne trzy partie. Żadna z nich nie trwała dłużej niż 50 minut. Tym samym 34-latek awansował do półfinału turnieju w Nowym Jorku. W tym sezonie zwyciężył już w Australian Open, French Open i na Wimbledonie. Jeżeli zatriumfuje w US Open, to sięgnie po Wielkiego Szlema.

Rywalem Zvereva w ćwierćfinale był Lloyd George Harris. Początek tego meczu był bardzo wyrównany. Wynik pierwszego seta musiał rozstrzygnąć tie-break, w którym lepszy okazał się Niemiec. Po tym tenisista z RPA nie mógł znaleźć odpowiedzi na dobrą grę przeciwnika. Kolejne dwie partie zakończyły się triumfem 24-latka.

Ostatni raz Djokovic zmierzył się z Zverevem na igrzyskach olimpijskich. Wtedy znajdujący się na czwartym miejscu w rankingu ATP zawodnika wyeliminował Serba z turnieju, tym samym niszcząc jego marzenia o zdobyciu Złotego Szlema.

Relacja na żywo z meczu Djokovic - Zverev na Polsatsport.pl. Początek o godz. 01:00.