EBL: Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra. Transmisja TV i stream online
fot. PAP

Przebudowany Anwil Włocławek w sobotę o 17:30 zagra z wicemistrzem Energa Basket Ligi, Enea Zastalem BC Zielona Góra. Transmisja meczu Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra w Polsacie Sport Extra i Polsat Box Go.

Anwil może być zadowolony z rozpoczęcia nowego sezonu - pokonał na wyjeździe Polski Cukier Pszczółkę Start Lublin 75:64, nawet mimo tego, że nie wszyscy zawodnicy pokazywali najwyższą formę sportową. Enea Zastal z kolei ma już za sobą aż trzy mecze o stawkę: wygrał Suzuki Superpuchar Polski, a później pokonał WKS Śląsk Wrocław oraz MKS Dąbrowa Górnicza!

 

To kolejny ważny mecz dla Jarosława Zyskowskiego, który w przeszłości był przecież graczem zespołu z Włocławka i zdobywał z tą drużyną mistrzostwo Polski. Teraz wrócił do Energa Basket Ligi i od początku sezonu chce pokazywać swoje spore umiejętności. Jego bezpośrednimi rywalami mogą być James Bell - były zawodnik m. in. Darussafaki Stambuł - oraz Maciej Bojanowski. Czy będą w stanie go powstrzymać?

 

Na pewno warto będzie przyjrzeć się rywalizacji Kamila Łączyńskiego z Andrzejem Mazurczakiem na pozycji rozgrywającego. Sporo pracy w polu trzech sekund czeka na Kavella Bigby-Williamsa, który zagra przeciwko silnemu i efektywnemu Draganowi Apiciowi. Czy Devoe Joseph zdobędzie więcej punktów niż Jonah Mathews?

 

Transmisja meczu Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra w Polsacie Sport Extra i Polsat Box Go. Początek o godz. 17:30.

MC, plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie