Dwa gole Ronaldo w meczu Manchester United - Newcastle United

Gol Cristiano Ronaldo w meczu Manchester United - Newcastle United.

Cristiano Ronaldo z "debiutanckim" golem w barwach Manchesteru United! Portugalczyk wpisał się na listę strzelców pod koniec pierwszej połowy meczu z Newcastle United.

Manchester długo nie mógł przebić muru w postaci defensywy gości, jednak "Czerwone Diabły" dopięły swego w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Nie najlepiej wówczas przy strzale z dystansu interweniował golkiper gości, a futbolówkę do siatki z najbliższej odległości skierował CR7. Chwilę później sędzia zakończył połowę.

Choć po przerwie Newcastle wyrównało, kolejna bramka Ronaldo dała ponowne prowadzenie gospodarzom. Tym razem Portugalczyk wykorzystał podanie z głębi pola i uderzeniem lewą nogą pokonał golkipera gości.

Dla Ronaldo były to odpowiednio pierwszy i drugi gol po powrocie do ekipy "Czerwonych Diabłów". Spotkanie z Newcastle (4:1) było pierwszym, w którym zagrał po tym, jak trafił ponownie do Premier League z Juventusu.