Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia - GKS Tychy. Relacja i wynik na żywo

Arka Gdynia - GKS Tychy to mecz 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. Oba zespoły dzielą tylko dwa punkty w tabeli. Kto okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo z meczu Arka Gdynia - GKS Tychy od 12:40 na Polsatsport.pl.

Gdynianie mają na koncie dziesięć punktów, a ostatnio pokonali Odrę Opole aż 3:0. Dwa gole strzelił Hubert Adamczyk, który poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Czy powtórzy ten wyczyn w niedzielę? GKS jest ostatnio na fali wznoszącej. Wygrał dwa spotkania z rzędu (przeciwko Sandecji Nowy Sącz i Zagłębiu Sosnowiec) i z pewnością powalczy o to samo w Gdyni.

Do składu GKS może powrócić Łukasz Sołowiej, który w tym sezonie zagrał tylko 26 minut w pierwszej kolejce.

- Od dwóch tygodni trenuje już normalnie z zespołem. Przepracowałem solidnie okres, kiedy mecz z Chrobrym Głogów był przełożony. Jestem gotowy do gry. Na pewno dla każdego sportowca kontuzja zawsze jest trudnym momentem - powiedział cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Relacja i wynik na żywo z meczu Arka Gdynia - GKS Tychy od 12:40 na Polsatsport.pl.